Kodak’tan 4 Yeni Ürün


23 Ağustos 2006 Çarşamba 13:00
Kodak’tan 4 Yeni Ürün
Ödüllü EasyShare dijital fotoğrafçılık sistemine eklemeler yapan Kodak, C ve V serisine ait dört yeni ve kullanıcı dostu ürünün duyurusunu yaptı. Bunlardan Kodak EasyShare V705 çift lensli dijital fotoğraf makinesi, dünyanın en küçük geniş açılı ve optik zoom’lu dijital fotoğraf makinesi olarak tanımlanıyor. Kodak EasyShare C875 zoomlu dijital fotoğraf makinesi ise 8.0 MP çözünürlüğü ve 5X tamamen cam Schneider-Kreuznach optik zoom lensi ile dikkat çekiyor.


Kodak EasyShare V705

Kodak EasyShare V705

Kodak EasyShare V705, küçük boyutlarına rağmen, tüketicilere şaşırtıcı derecede geniş açılı fotoğraflar çekme imkanı sunuyor. Sahip olduğu Kodak Retina çift lens teknolojisi, 7 MP’lik iki sensör, bulanıklığı önleme ve Kodak Perfect Touch gibi özellikler içeriyor. V705 kullanıcıları, 5X optik zoom aralığı ile, nesnelere yaklaşıp detayları görebiliyorlar.

Ayrıca, 22 çekim ve 3 renk modundan uygun olanları seçerek, otomatik ayarlama yapabiliyorlar. V705 ile, en geniş kareleri panorama moduyla birkaç saniyede çekmek ve yalnızca 3 çekimde 180 dereceye kadar genişleyen açılarda görüntü elde etmek mümkün oluyor.

Ürün ayrıca, 30 fps‘de sesli VGA video (640×480) çekebiliyor, üzerindeki video düzeltme araçlarıyla, sahneleri kırpma, videodan baskı alma (4, 9 ya da 16), tek tek kareleri görüntüleme ve paylaşma imkanı da veriyor.


Kodak EasyShare C87

Kodak EasyShare C875

8.0 MP çözünürlüğe ve 5X tamamen cam Schneider-Kreuznach optik zoom lense sahip olan Kodak EasyShare C875, uygun fiyatı ve artırılmış özellikleri ile dikkat çekiyor. C875 kullanıcıları, nesnelere daha fazla yaklaşabilirken, 76×102 cm‘ye kadar kaliteli baskılar alabiliyorlar.

Son derece gelişmiş bir tasarımı kullanım kolaylığı ile birleştiren ürün, en iyi çekim modunu otomatik olarak belirleyen "akıllı poz" özelliği sayesinde, şaşırtıcı derecede başarılı fotoğraflar çekiyor. Çekilen fotoğraflar ise geniş açılı görüntüleme imkanı veren, 6.4 cm‘lik iç/dış mekan renkli ekranda kolayca izlenebiliyor.

Ürün aynı zamanda, daha iyi ve parlak fotoğraflar için Kodak Perfect Touch teknolojisini sunuyor. Kullanıcılar, 30 fps‘de TV kalitesinde (VGA) video çekebiliyor, videodan baskı (4, 9 ya da 16) alabiliyor, MPEG-4 sıkıştırmayla daha az bellek kullanarak tek tek kareleri görüntüleyip paylaşabiliyorlar.

Diğer Eklemeler

Kodak V705 ve C875‘e ek olarak iki yeni ürün daha duyurdu. Bunlar, 3X optik zoom’lu ve 7.1 MP çözünürlüklü Kodak EasyShare C743 ile 3X optik zoom’lu ve 5 MP çözünürlüklü Kodak EasyShare C433 dijital fotoğraf makineleri. Bu yeni ürünler, uygun fiyatlara çarpıcı özellikler sunmakla kalmıyor, kaliteli görüntüler yakalama ve bunları gerek aile, gerekse arkadaş çevresiyle paylaşma imkanı da veriyor.

Dünya genelinde Kodak EasyShare V705 Eylül’de, Kodak EasyShare C875 Ağustos sonunda, C743 Eylül sonunda ve C433 Ekim ayında piyasaya çıkacak.

Bilgi için: Kodak Türkiye

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Kodak’tan 4 Yeni Ürün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kodak’tan 4 Yeni Ürün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kodak’tan 4 Yeni Ürün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik