Okunma

Kredi Kartlarında da Ekran Olacak


02 Kasım 2010 Salı 14:30
Kredi Kartlarında da Ekran Olacak

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ekranlı banka kartı ürününü bugün yaptığı toplantıyla tanıttı.  TEB‘de ortaya çıkan ekranlı banka kartı fikri, MasterCard ile gerçekleştirilen ve yaklaşık iki yıl süren çalışmanın ardından hayata geçirildi.

 

 

Yeni Nesil Ödeme Olanağı

İnteraktif olması nedeniyle “yeni nesil ödeme kartı” olarak tanımlanan TEB Ekranlı Banka Kartı, üzerinde bulunan entegre pil, dokunmatik klavye ve dijital ekran sayesinde kart kullanıcılarına internet bankacılığına giriş ve internet üzerinden alışveriş için tek kullanımlık şifre de üretiyor.

Standart banka kartı boyutlarında ve inceliğinde olan ürün dünyada ilk kez ülkemizde denenmeye başladı. Projenin alacağı sonuçlara göre bu kart teknolojisi diğer ülkelerde de kullanılacak.

:: Kredi kartlarında bulunan dokunmatik ekran sizce gerekli bir uygulama mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kredi Kartlarında da Ekran Olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kredi Kartlarında da Ekran Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kredi Kartlarında da Ekran Olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "