Okunma

Kurumlar, Microsoft Dynamics Çözümlerini Anlattı


18 Aralık 2012 Salı 13:23
Kurumlar, Microsoft Dynamics  Çözümlerini Anlattı

Microsoft Dynamics Zirvesi 2012’de şirketlerinde kurumsal bilgi sistemlerini yenileme niyetinde olan olası müşterilere ve bilgi teknolojileri sektöründe hizmet veren firmalara, Microsoft Dynamics ürünlerinin son sürümleri, iş ortaklarının sunduğu sektörel çözümler aktarıldı.

Ayrıca Microsoft Dynamics kullanan Türkiye’nin önde gelen firmaları gerçekleştirdikleri projelerden elde ettikleri başarılarını da izleyenlerle paylaştı. Zirve, gün boyunca gerçekleştirilen oturumlarla 18 Aralık 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti.

Kurumların en az kaynakla, en fazla sonuç elde etmelerini, süreçleri işlerken minimum hata yapmalarını, alacakları kararlar için maksimum bilgi ve analize ulaşmalarını sağlayan Microsoft Dynamics ürünleri, kurumların müşterilerine en kaliteli, en düşük maliyetli ürün ve hizmet sunmalarına yardımcı olarak, tüm iş süreçlerini entegre biçimde koordine etmelerine yardımcı oluyor.

Dynamics müşterileri, Dynamics çözümlerini anlattı

Coca-Cola’dan Turkcell’e, Borusan Oto’dan Toyota’ya birçok sektörden lider kurum esnek, güçlü ve güvenilir, Microsoft Dynamics çözümlerinin kurumları için yarattığı kolaylıkları paylaştı. Kurum ve çalışanların, kendi tercih ve iş yapış biçimlerini sisteme hızlı ve kolay bir şekilde tanıtabilmelerini amaç edinen Dynamics’in Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümlerinin faydaları da zirvede ele alındı.

:: Microsoft Dynamics Zirvesi 2012, İstanbul’da gerçekleştirildi.

{
ARTICLE_LINK} 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kurumlar, Microsoft Dynamics Çözümlerini Anlattı”

  1. lokman686868 dedi ki:

    sırf teknoloji yüzünden istanbulda yaşamak ısterdım

" Kurumlar, Microsoft Dynamics Çözümlerini Anlattı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kurumlar, Microsoft Dynamics Çözümlerini Anlattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kurumlar, Microsoft Dynamics Çözümlerini Anlattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "