Okunma

Lara Croft Japonlara Gelin Oldu


28 Mart 2009 Cumartesi 17:18
Lara Croft Japonlara Gelin Oldu

Bir süredir kulislerde konuşulan Eidos‘un Japon bir oyun şirketi tarafından satın alınacağı, nihayet resmiyet kazandı. Özellikle Japon RPG oyunu tutkunlarının baştacı ettiği Final Fantasy ve Dragon Quest serilerinin yapımcısı Square Enix, Eidos’u kanatları altına aldı.

Eidos’un Londra‘dan çalışmasına ve yapımcı olarak bağımsızlığını korumasına Square Enix tarafından izin verildiği ise gelen ilk bilgiler arasında. Bakalım iki firma arasında kurulan bu bağlar, Lara Croft‘u Final Fantasy’de bir karakter olarak görmek gibi rüyaları gerçeğe dönüştürebilecek mi.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lara Croft Japonlara Gelin Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lara Croft Japonlara Gelin Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lara Croft Japonlara Gelin Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "