Okunma

LCD’de Toshiba-Sharp Ortaklığı


24 Aralık 2007 Pazartesi 22:00
LCD’de Toshiba-Sharp Ortaklığı
Japonya‘nın iki elektronik devi Toshiba ve Sharp, LCD üretimi başta olmak üzere elektronik üretimi konusunda birlik olma kararı verdiler. Özellikle 32 inçin üzerindeki Regza LCD televizyonlar için Toshiba, Sharp‘tan önemli miktarda panel satın alacak. Bunun karşılığında da Sharp, Aquos LCD TV‘Leri için gerekli geniş ölçekli tümleşik devreleri (LSI) büyük ölçüde Toshiba’dan karşılayacak. İlerleyen günlerde benzer ortaklıkları görmek mümkün; çünkü talebin karşılanamaması ürünlerin fiyatlarındaki düşüş eğilimlerini baltaladığı gibi yer yer maliyetlerin yükselmesine de sebep oluyor.

Bilgi için: Toshiba’nın basın duyurusu
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LCD’de Toshiba-Sharp Ortaklığı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LCD’de Toshiba-Sharp Ortaklığı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LCD’de Toshiba-Sharp Ortaklığı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "