Okunma

LG Elini Cebine Soktu


23 Aralık 2010 Perşembe 07:30
LG Elini Cebine Soktu

LG firmasının önümüzdeki yıl yapacağı yatırımlar şekillenmeye başladı. Firma 2011 yılı içersinde 18 milyar dolar yatırım yapacak.

Kore firması yatırımının yüzde 12‘sini elektronik sektörüne yatıracak. Firmanın hedefi bu yatırımla birlikte yeni TV, ekran ve akıllı telefonlar üretmek. Bu yatırımın büyük bir çoğu güneş enerjisi sektörüne kaydırılacak.

Firma yapacağı bu yatırımlarla birlikte telefon sektöründeki kayıplarını telafi etmek istiyor. LG son olarak Optimus One ile muhteşem bir başarı yakaladı. LG, bu yakalanan başarının devam edeceğinden emin olmak istiyor.

:: Konu hakkındaki yorumlarınızı buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LG Elini Cebine Soktu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG Elini Cebine Soktu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG Elini Cebine Soktu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "