Kütüphanenizi Düzenli Tutun


22 Kasım 2008 Cumartesi 02:53
Kütüphanenizi Düzenli Tutun

Bilgisayarınızda aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı Libra ile çeşitli kataloglara bölerek düzenleyebilir ve ulaşımlarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kütüphane arayüzü ile sanal ortamda gerçeklik hissi veren yazılımda ayrıca tüm medya dosyalarınız hakkında internet üzerinden çeşitli bilgileri anında görebiliyorsunuz.

Amazon’dan Anında Bilgi

Kütüphanenize eklediğiniz her öğe için program anında Amazon.com üzerinden gerekli tüm bilgileri sağ taraftaki panelde görüntülüyor. Hatta filmlerinizin fragmanlarını veya tanıtım videolarını Play butonuna basarak anında izleyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ödünç verdiğiniz kitap veya filmlerinizi bir takvim üzerinde göstererek size hatırlatması programın en önemli özelliklerinden biri. Friends menüsünden ulaşabileceğiniz bu özellik, ödünç verdiğiniz şeyler için belirlediğiniz geri dönüş tarihi geçtikten sonra size uyarı vermeye başlıyor.

 

Web Kamerası Desteği

Eğer bir web kameranız varsa bunu kullanarak elinizdeki DVD, kitap veya oyunlarınızın barkodlarını okutarak bu numaralar üzerinden doğrudan internet yolu ile hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Program çeşitli barkod okuyucularla da uyumlu olarak çalışabiliyor. Oluşturduğunuz katalogları ve kütüphanenizi olduğu gibi yazdırabilir veya bunları Community menüsü ile programın internet sitesi üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın:  (4,3 MB)

:: Yazılımla ilgili teknik destek almak için forumlarda danışın.


Bilgi için:
CodeJam Pte Ltd.
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kütüphanenizi Düzenli Tutun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kütüphanenizi Düzenli Tutun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kütüphanenizi Düzenli Tutun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "