Okunma

Lost Planet 2’nin Yayın Tarihi Ertelendi


21 Mart 2009 Cumartesi 23:00
Lost Planet 2’nin Yayın Tarihi Ertelendi

Özel bir tarih vermeyen Capcom yetkilisi bu yıl içersinde Street Fighter IV ve Resident Evil 5’in çıkarılacağını söyledi. Street Fighter IV’ün ise sadece PC sürümü bu sene içersinde piyasada olacak. Bu yıl iki oyuna odaklanan Capcom bu yüzden Planet 2 ve Dead’in çıkış tarihlerini erteledi. Lost Planet 2’nin ise 2010 yılı içersinde PC ve Xbox sürümleri çıkacak.

:: Lost Planet’i oynadınız mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lost Planet 2’nin Yayın Tarihi Ertelendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lost Planet 2’nin Yayın Tarihi Ertelendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lost Planet 2’nin Yayın Tarihi Ertelendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "