Okunma

Lucidity İçin İlk Video Yayınlandı


14 Eylül 2009 Pazartesi 10:17
Lucidity İçin İlk Video Yayınlandı

Birkaç aydır söylentileri süren ve geçtiğimiz gün resmiyet kazanması ile birlikte sizlerle paylaştığımız, LucasArts’ın son oyunu Lucidity için ilk oyun içi oynanış videosu yayınlandı.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/12018/t_luciditiy_excl_dreamwalk_gp_gt.flv#

PC ve Xbox Live Arcade platformları için geliştirilen Lucidity, iki boyutlu (2B) yana kayar ekran şeklinde oynanan bir macera oyunu. Sophie isimli bir kızı yönettiğimiz yapımda, aslında tam anlamı ile karakteri yönetmiyor, yapmasını istediğimiz komutları etrafındaki dünyaya veriyoruz ve gerisini Sophie hallediyor. Hikaye modunda yaklaşık 30 bölüm bulunan Lucidity’nin bu ay sonunda piyasada olması bekleniyor.

:: En sevdiğiniz 2B yapım hangisi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lucidity İçin İlk Video Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lucidity İçin İlk Video Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lucidity İçin İlk Video Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "