Oynarken Gözün Hiçbir Şey Görmeyecek


11 Mayıs 2009 Pazartesi 12:08
Oynarken Gözün Hiçbir Şey Görmeyecek

Magnum, sadecemagnum.com’da yayınlanan Türkiye’nin ilk dizi formatındaki advergame’i ile, oyun dünyasına farklı bir soluk getiriyor. Magnum’un internet sitesinde oynanabilen advergame’in takipçileri ister içinde bulundukları haftaların, isterlerse de önceki haftaların video oyununu oynayabiliyor.


Eva Mendes’li oyunun sonunda bir LCD TV’niz olabilir.

11 Mayıs-21 Haziran 2009 tarihleri arasında devam eden, 6 hafta sürecek advergame’de Eva Mendes de hayranlarının karşısına çıkıyor. Mendes’in ince zevki ile döşediği Magnum Evi’nde geçen hikaye, Lidya’nın eve taşınmasıyla başlıyor. Hikayede Lidya’nın yan komşusu olan Mert, başarılı bir reklam müziği yapımcısını canlandırıyor. Oyun, bu iki karakter arasında geçen hikayeyi 6 farklı bölümde, alışılmışın dışında bir kurguyla sunuyor ve onlara “Oynarken Gözün Hiçbir Şey Görmeyecek!” uyarısını yapıyor. Advergame sonunda kazanılan puanlar, oyun tutkunlarına çekilişle hediye kazanma fırsatları sunuyor. Bunlardan biri ilk dönem sonunda 5 şanslı kişinin kazanacağı Philips LCD televizyon. Kullanıcılar ayrıca sitedeki sırayla kazan fırsatlarıyla; Mudo, Marks&Spencer, Teknosa, Tekin Acar hediye çekleri ve Mudo’dan sürpriz hediyeler kazanabilecekler.

:: Magnum’un önceki kampanyalarına katılmış mıydınız?

Bilgi için:
Magnum
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Oynarken Gözün Hiçbir Şey Görmeyecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bunu yapan şirket kim acaba?

" Oynarken Gözün Hiçbir Şey Görmeyecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oynarken Gözün Hiçbir Şey Görmeyecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oynarken Gözün Hiçbir Şey Görmeyecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "