Okunma

Masanıza Bu Saat Yakışır


16 Mayıs 2009 Cumartesi 11:55
Masanıza Bu Saat Yakışır

İlk görenlerin sadece bir bardak su sandığı bu saat porselen altlık üzerine konulmuş bir bardak sudan ibaret. Bu porselen altlığın altında mıknatıslardan oluşturulmuş bir mekanizma bulunuyor.

Suyun içersindeki kırmızı bilyenin özgül ağırlığı sudan hafif olduğu için suyun yüzeyinde kalıyor. Mekanizma içersindeki mıknatıslar bir saat gibi hareket ederek bilyeyi sanki bir saat kadranı gibi hareket ettiriyor.

Suyun içersindeki bilyeye yukarıdan baktığınızda saatin kaç olduğunu görebiliyorsunuz. Yalnız bu saati duvara asmanız mümkün değil. Ürünün fiyatı ise 299 dolar. Şimdilik sadece uzak doğudaki birkaç online markette satılıyor.

:: Ürün hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Masanıza Bu Saat Yakışır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Masanıza Bu Saat Yakışır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Masanıza Bu Saat Yakışır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "