Okunma

Masaüstü Sanallaştırması Artık Çok Kolay


28 Eylül 2010 Salı 12:16
Masaüstü Sanallaştırması Artık Çok Kolay

Fujitsu’nun Zero Client Altyapı Paketleri küçük ve orta ölçek işletmelere zaman ve kaynak tasarrufu sağlarken, esneklik ve ölçeklenebilirliğin artmasına yardımcı oluyor (Norton Fujitsu Kullanıcılarını Koruyacak).

Bu avantajlara ek olarak kullanıcılar, kendi sanal masaüstlerine –herhangi bir masaüstü özelliği değişmeden– ağa bağlı herhangi bir bilgisayardan anında bağlanabiliyor. Kullanıcı profilleri kaydedilerek güncellendiği için, donanım ve bakım masraflarında önemli oranda azalma sağlanıyor.

Fujitsu bu ürün seti sayesinde Zero Client’a geçişi her zamankinden daha kolay hale getirirken, kullanıcılara gelişmiş güvenlik özellikleri ile düşük fiyat, yüksek verimlilik ve minimum bakım ihtiyacı sunuyor.

 

Her geçen gün daha fazla şirket, masaüstü çözümlerine alternatif olarak tasarlanan Zero Client’ın sağladığı konforu tercih ediyor.  

 

50 çalışma ortamına kadar kurulama hazır  Zero Client Altyapı Paketleri sayesinde Fujitsu kanal ortaklarına müşterileri için en uygun seçimi oluşturmasına yardımcı oluyor. Kanal ortaklarının artık her işletme için doğru altyapıyı belirlerken günlerce uğraşması gerekmiyor. Fujitsu Altyapı Paketleri sayesinde, karar öncesi başvurulan performans testine de gerek kalmıyor.

Fujitsu Zero Client pazardaki en ince bilgi işlem aygıtı olarak öne çıkıyor. Üzerinde önceden yapılandırılmış, yüklenmiş Windows Server yazılımı olsun olmasın, PRIMERGY Sunucu VMware sanallaştırma katmanıyla beraber sunuluyor.

:: Sanallaştırma teknolojisine geçmeyi düşünüyor musunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Masaüstü Sanallaştırması Artık Çok Kolay konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Masaüstü Sanallaştırması Artık Çok Kolay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Masaüstü Sanallaştırması Artık Çok Kolay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "