Okunma

Masaüstünde Müzik Keyfi


02 Ekim 2009 Cuma 13:42
Masaüstünde Müzik Keyfi

Müzik dinlerken, oyun oynarken veya film izlerken yüksek performans sunan SW-S2.1 900 ses sistemi bir Subwoofer ve iki uydu hoparlörden oluşuyor. Güçlü baslar için özel olarak tasarlanmış olan Subwoofer 16 Watt gücünde ses çıkışına sahip. Uydu hoparlörler ise 3 Watt gücünde. Sistem toplam olarak 22 Watt çıkış gücü sağlayarak 2+1 sistemler için oldukça doyurucu bir performans sunuyor.

Genius SW-S2.1 900‘ün sağ uydu hoparlörü üzerinde ses seviyesi düğmesi, bas seviyesi düğmesi ve bir de kulaklık girişi bulunuyor. Böylece esnek bir kullanım sağlayan SW-S2.1 900 ile doğal ve temiz ses tonlarını yakalamak mümkün.

 

Ürünün son kullanıcı fiyatı: 59,9 TL

Yüksek performans ve şık tasarımın basit kullanımla birleştiği Genius SW-S2.1 900 hoparlör seti, 2+1 ses sistemleri arasından sıyrılarak öne çıkıyor. Az yer kaplaması (165 x 240 x 206 mm Subwoofer, 75 x 158 x 80 mm uydu hoparlörler) ile de bir avantaj sağlayan Genius SW-S2.1 900’ün gri ton ağırlıklı tasarımı her ortama kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

:: Ne tür bir hoparlör sistemi terch edersiniz.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Masaüstünde Müzik Keyfi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Masaüstünde Müzik Keyfi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Masaüstünde Müzik Keyfi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "