Okunma

MediaMarkt’ta okurlarımızla buluşuyoruz #4


21 Aralık 2017 Perşembe 17:40
MediaMarkt’ta okurlarımızla buluşuyoruz #4

MediaMarkt‘ta her ay okurlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Bu sefer MediaTrend yazarları ile birlikte 21 Aralık 2017 Perşembe günü saat 19:00‘da Özdilek Park AVM MediaMarkt‘ta buluşuyoruz!

Bütün okurlarımızı bekliyoruz!

Yaklaşık 2 saat sürecek ve bir vLog da çekeceğimiz bu etkinliğe herkes bekliyoruz! Tekrar hatırlatacak olursak 21 Aralık 2017 Perşembe günü saat 19:00‘da Özdilek Park AVM MediaMarkt‘tayız.

Okur buluşmamızın Facebook takvimine buradan ulaşabilirsiniz.
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “MediaMarkt’ta okurlarımızla buluşuyoruz #4”

  1. sercan dedi ki:

    Buluşmaları sırasıyla bir hafta sonu, bir hafta içi olarak yapabilseniz çok mutlu olacağız. Ya da en azından nadir de olsa bir cumartesi yapabilseniz. Keza hafta içi geç saatlere kadar çalışanlar mevcut. Kaç kezdir katılmak istiyorum fakat hafta içi ve iş saatleri sebebiyle katılamıyoruz.

" MediaMarkt’ta okurlarımızla buluşuyoruz #4 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MediaMarkt’ta okurlarımızla buluşuyoruz #4 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MediaMarkt’ta okurlarımızla buluşuyoruz #4 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "