Okunma

Medyasoft İstihdam Destekli Eğitim Veriyor


10 Aralık 2012 Pazartesi 09:08
Medyasoft İstihdam Destekli Eğitim Veriyor

Medyasoft, SAP danışmanlık eğitimleriyle yeni iş fırsatları sunuyor. Kurumsal iş çözümleri alanında faaliyet gösteren SAP için 2006 yılında SAP Çözüm Akademisi çatısı altında danışman yetiştirmeye başlayan Medyasoft, SAP Türkiye ile geliştirdiği ücretli staj ve istihdam imkanlı yeni danışmanlık eğitim projesi başlatıyor.

Tüm dünyada 100 binin üzerinde, Türkiye’de ise 2 bine yakın şirketin geleceğini SAP çözümleriyle planlandığı biliniyor.

 

Uluslararası Şirketlerde Çalışma Fırsatı

Eğitim sonunda yapılan sınavlarda başarılı olan adayların uluslararası geçerliliğe sahip SAP Danışmanlık sertifikasıyla gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında iş ve kariyer fırsatı yakalayabildiğini belirten Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, eğitim içeriğiyle ilgili olarak, şunları söyledi:

“Eğitimlerimizi sektörün en saygın isimleri ve kendi kadromuzdaki konusunun uzmanı danışman arkadaşlarımızla veriyoruz. Hafta sonları planladığımız eğitimler ortalama 20 gün sürüyor. Uygulama modüllerinde sınıf eğitimine paralel olarak 6 ay süre ile sınırsız erişilebilen e-learning eğitimleri de sunuluyor.

MM-Malzeme yönetimi, PP-üretim planlama, FI-finans, BASIS-sistem, ABAP-yazılım, CO-maliyet muhasebesi, HR-insan kaynakları ve BOBJ-BW-iş zekâsı başlıklarını kapsayan eğitimlerde başarılı olan 50 aday Aydınlı, Basistek, En Kurumsal, Koçsistem, Medyasoft, İKSAP ve ISIS’de ücretli staj imkanı yakalarken, staj bitiminde sertifika sınavından başarılı olan 25 aday yeni bir iş sahibi olacak”.

Taksit İmkanları Var

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 4 yıllık lisans eğitimi alanların katılabildiği SAP danışmanlık eğitimlerinde, öğrencilerin iyi derecede İngilizce bilmesi gerekiyor. 22-30 yaş sınırının bulunduğu eğitimler sonunda öğrencilere 400 euro’luk uluslararası geçerliliğe sahip sertifika, 6 aylık e-learning eğitimi veriliyor.

Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirenlerin katılabildiği eğitim bedelleri vade farksız 12 taksit imkanıyla ödenebiliyor.

Eğitimler hakkında detaylı bilgiye 444 10 58 nolu telefondan ya da medyasoft.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ADVERTORIAL

 
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Medyasoft İstihdam Destekli Eğitim Veriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Medyasoft İstihdam Destekli Eğitim Veriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Medyasoft İstihdam Destekli Eğitim Veriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "