Okunma

Microsoft 38 Ülkede Etkinlik Düzenliyor


15 Mayıs 2014 Perşembe 14:20
Microsoft 38 Ülkede Etkinlik Düzenliyor

Windows ve Windows Phone uygulama mağazasını zenginleştirmek için çalışmalarını sürdüren Microsoft, global ölçekte büyük bir organizasyona hazırlanıyor. Dünya çapında 38 ayrı ülkede gerçekleşecek geliştirici etkinliğine 60 şehir ev sahipliği yapacak. 2 gün sürecek //Publish/ adlı etkinlikte özellikle modern arayüz uygulamalarına odaklanılacak.

Geliştiricilere destek

Microsoft‘un verdiği bilgilere göre, //Publish/ etkinliğinde geliştiricilere bire bir destek sağlanacak. Microsoft yazılım mühendisleri ve yazılım ekibi, yayıncılara kendi Windows Phone ve Windows 8 uygulama projelerini bitirmek için danışmanlık ve koçluk yapacak. Etkinliğin nihai amacı, geliştiricilerin uygulamalarını Windows ya da Windows Phone uygulama mağazasında bu süre sonunda yayınlaması için gerekli son testlerin ve rötuşların tamamlanması.

İstanbul’da da yapılacak

6 kıtada yapılacak etkinlikler, birçok ülkede 16 – 17 mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bazı ülkelerde iki günü kapsayacak organizasyonlar için kayıt ve ayrıntılı bilgiye publishwindows.com resmi sitesinden ulaşılabiyor. Ülkemizde de gerçekleşecek organizasyona İstanbul ev sahipliği yapacak. İstanbul‘daki etkinlik ise diğer birçok ülkeden farklı olarak 24 – 25 Mayıs tarihlerinde yapılacak.

:: Mobil uygulama geliştirmeye ilgi duyuyor musunuz?


 
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Microsoft 38 Ülkede Etkinlik Düzenliyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  satya iyi iş çıkardın adamım

 2. SDN Okuru dedi ki:

  2.yorumdaki kardeş senin kuyruk acın mı var ? Wp8 stabilitenin babası 🙂

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ankara şehir değil zaten

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Satya Nadella gerçekten farkını ortaya çıkarıyor 🙂

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Gözlerim yaşardı

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Microsoft hızlan artık, hep geride kalıyorsun.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  WPcular ne gaza gelmiştir şimdi stabil ama falan başlarlar şimdi

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Güzel olmuş bu hariket

" Microsoft 38 Ülkede Etkinlik Düzenliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft 38 Ülkede Etkinlik Düzenliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft 38 Ülkede Etkinlik Düzenliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "