Okunma

Microsoft’a Fiji Uyarısı!


26 Haziran 2008 Perşembe 21:00
Microsoft’a Fiji Uyarısı!
Fiji yönetiminin Microsoft’un Washington Redmond’daki merkezine gönderdiği mektupta, bilişim basınında çıkan ve Windows Media Center TV yazılımının kod adı olarak kullanılan Windows Fiji tanımının artık kullanılmamasını rica etti. Kullanım haklarının tamamen kendilerine ait olan bir ismin bir ürünle özdeşleştirilmesini yanlış bulan Fiji yönetimi, bu konuda gerekli adımların atılmasını istedi.

İşin Aslı…

Microsoft, Windows Fiji tanımını sadece şirket içinde ve bir kod adı olarak kullanıyor. Dolayısıyla Mİicrosoft’un Fiji Hük
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’a Fiji Uyarısı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’a Fiji Uyarısı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’a Fiji Uyarısı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "