Okunma

Microsoft Dynamics Satın Almalarla Büyüyor


29 Eylül 2009 Salı 15:13
Microsoft Dynamics Satın Almalarla Büyüyor

Sektörel ihtiyaçları göz önünde bulunduran yenilikçi yaklaşımıyla müşterilerine ve iş ortaklarına her yerde kullanılabilen ERP ve CRM modelleri oluşturma fırsatı sunan Microsoft Dynamics, yaptığı son satın almalar ile endüstrinin önde gelen dört dikey çözümünü kendi portföyüne kattı.

Microsoft Dynamics AX çözümlerine üretim, profesyonel hizmetler ve perakendecilik sektörlerinde genişleme olanağı veren yeni ürünler, farklı sektörlerdeki müşterilerin ve iş ortaklarının yenilikçi çözümler geliştirmesine kapı aralıyor.

 


Microsoft ekosistemi, Microsoft Dynamics NAV ve Microsoft Dynamics AX’ı içeren Microsoft Dynamics ERP ürünleri ile pek çok sektöre dikey çözümler sunuyor.

 

Microsoft, imalat sektöründe özel üretim ortamlarıyla seri üretim ortamlarını birbirine çok iyi entegre eden Fullscope Inc.’in seri üretim çözümü ile birlikte finansal işlemleri ve müşteri fatura bilgilerini işleyen, proje ve kaynakları yöneten ve mevcut kaynaklar ile müşteri siparişleri arasındaki dengeyi sağlayan Computer Generated Solutions Inc.’in profesyonel hizmet çözümüne sahip oldu.

Dynamics aynı zamanda, uçtan uca perakendecilik operasyonlarında satış noktaları dahil mağaza yönetimi, alım satım ve ERP becerileriyle göze çarpan LS Retail EHF ile Columbus IT Partner A/S‘nin bir şirketi olan To-Increase Denmark A/S’nden satın alınan çözümler sayesinde daha da güçlenmiş oldu.

:: Microsoft Dynamics’e daha fazla yatırım yapmalı mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Dynamics Satın Almalarla Büyüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Dynamics Satın Almalarla Büyüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Dynamics Satın Almalarla Büyüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "