Okunma

Microsoft Geri Adım Attı


23 Mayıs 2009 Cumartesi 08:13
Microsoft Geri Adım Attı

Windows 7 Starter Edition için en çok tartışılan kısıtlamalardan biri de, aynı anda üç uygulamadan fazla program çalıştırmayacak olmasıydı. Son alınan duyumlar ise, Microsoft’un kullanıcılardan gelen tepkiye kayıtsız kalmadığı yönünde. Diğer bir deyişle, Windows 7 Starter Edition’daki üç uygulama kısıtlaması kaldırılmış görünüyor.

Microsoft Bizi mi Yiyor?

Bakalım aynı mutlu son, “duvar kağıdı değiştirememe” kısıtlaması için de geçerli olacak mı. Yoksa Microsoft, aslında gerçek olmayan fantastik kısıtlamaları önce duyurup, sonra kullanıcıların sözüne kulak asmış gibi görünüp vazgeçerek sempati mi kazanmaya çalışıyor?

:: Hangi Windows 7 sürümünü kullanmayı planlıyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Microsoft Geri Adım Attı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    insanlık hak yolunu bulacak linux kullanacak ama o zamana kadar gate$ her zaman yaptığı gibi havasını atıp çok parayla az iş yaptıracak ürünler çıkaracak

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ben şu an ültümate kullanıyom ama güzel pardus 2009 çıkacakmış abi de linux için kod yazmak istiyom nerden başlamalıyım

  3. SDN Okuru dedi ki:

    saçma bir uygulamaydı zaten.

" Microsoft Geri Adım Attı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Geri Adım Attı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Geri Adım Attı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "