Okunma

Microsoft Hangi Yazılımın İpini Çekti?


12 Haziran 2009 Cuma 10:56
Microsoft Hangi Yazılımın İpini Çekti?

Microsoft Money adlı kişisel finans uygulamasını henüz duymadıysanız, muhtemelen artık geç kaldınız. Zira Microsoft, 30 Haziran itibarıyla Money programının satışına son vereceğini açıkladı.

Gerekçe olarak bankaların ve web sitelerinin kendi finans programlarının olmasını ve Money‘e gerek kalmadığını ima eden Microsoft, kullanıcılarını MSN Money adlı web servisine yönlendiriyor.

Mevcut Microsoft Money kullanıcıları ise, Ocak 2011‘e kadar destek görmeye devam edecek. Anlaşılan ekonomik kriz döneminde, hiçkimse bir de parasını nasıl kullanacağını düzenlemek için para harcamak istemiyor.

:: Finans durumunuzu nasıl düzenliyorsunuz?

Bilgi İçin : Microsoft Money
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Hangi Yazılımın İpini Çekti? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Hangi Yazılımın İpini Çekti? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Hangi Yazılımın İpini Çekti? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "