Okunma

Microsoft İle Office’in Geleceğini Konuştuk


19 Ekim 2010 Salı 13:00
Microsoft İle Office’in Geleceğini Konuştuk

Geçtiğimiz günlerde Türkiye, yazılım sektörü için önemli bir ismi ağırladı. Microsoft’un en yetkili isimlerinden olan Chris Capossela ülkemize kısa bir ziyarette bulundu. (İşte Tüm Detayları İle Windows Phone 7!)

 

Microsoft Business Division‘ın (Office programlarını geliştiren bölüm) başkan yardımcısı olan Capossela ile ilginç bir röportaj yaptık. 

İşte Office ve Windows Live Messenger’ın Geleceği

Yönetici, sorularımız üzerine Office programlarının geleceğini, Microsoft‘un bulut bilişime olan bakışını ve Türkiye pazarının şirket için olan önemi hakkında yorumlar yaptı. İşte Windows Live Messenger, Office ve Hotmail‘in geleceği…

:: Microsoft’un ülkemize yaptığı yatırımları yeterli buluyor musunuz? Sizce firma hangi konulara ağırlık vermeli?

 

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft İle Office’in Geleceğini Konuştuk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft İle Office’in Geleceğini Konuştuk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft İle Office’in Geleceğini Konuştuk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "