Okunma

Microsoft’tan 19 Güvenlik Yaması


12 Ağustos 2009 Çarşamba 10:00
Microsoft’tan 19 Güvenlik Yaması

Gün itibariyla Microsoft, 9 adet güvenlik paketi yayınladı. Bunların içinde 17 açık ve 2 de kritik hatayı kapatan yamalar yer alıyor. Bu güvenlik paketi Windows Server 2000 ve 2003, Windows XP, Windows Vista İşletim Sistemlerini kapsıyor. Microsoft’un güvenlik paketini özellikle kurumsal çalışan iş yerlerini ilgilendiriyor.

Microsoft, Windows 7 ile ilgili gelişmeleri an be an takip ederek, olası bir güvenlik açığı durumunda anında müdahele etmeyi planlıyor. Böylece Windows 7 ile ilgili ciddi bir açık bulunması ihtimalinde sorunun günlerce sürmemesi planlanıyor.

Bugün yayınlanan güvenlik yamalarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

:: Windows 7’nin güvenlik konusunda eksiksiz olduğunu düşünüyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan 19 Güvenlik Yaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan 19 Güvenlik Yaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan 19 Güvenlik Yaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "