Okunma

Microsoft’tan Yeni Yamalar


05 Kasım 2010 Cuma 10:05
Microsoft’tan Yeni Yamalar

Kasım ayının dokuzunda bu paketler kullanıcılar tarafından indirilebilecek. Bu üç yamanın iki tanesi Microsoft’un ofis paketi için düzenlenmiş. Diğer yama ise Forefront Unified Access Gateway için.

Bu yeni yamalar Office XP SP3, Office 2003 SP3, Office 2007 SP2, Office 2010, Office Mac 2011 ve Power Point View kullanıcılrı tarafından kullanılabilecek.

:: Microsoft’un çıkardığı yamaları kullanıyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Yeni Yamalar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Yeni Yamalar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Yeni Yamalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "