Okunma

Microsoft’un Anti Virüs Yazılımı Ne Alemde?


12 Haziran 2009 Cuma 08:19
Microsoft’un Anti Virüs Yazılımı Ne Alemde?

Ücretsiz servislerine -en azından rakipleri kadar- alışık olmadığımız Microsoft‘un yeni bir ücretsiz anti virüs programı üzerinde çalıştığı geçen yılın sonlarına doğru ortaya çıkmıştı. Şimdi ise son söylentiler, yakın zamanda herkesin kullanımına açık bir beta sürümün yayınlanacağı doğrultusunda.

Testler Başladı

Kendi içinde ürünü test ettiği belirtilen Microsoft, anti virüs yazılımıyla Symantec, McAfee, AVG gibi güvenlik firmalarıyla da rekabete girmeyi planlıyor. Şimdilik Morro kod adına sahip olan bu program, temel anti virüs özelliklerini sunarak Windows işletim sistemlerinde güvenlik risklerini en aza indirme planının bir parçası niteliği taşıyacak.

:: Microsoft Morro’yu Windows’u korumak için mi yapıyor?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’un Anti Virüs Yazılımı Ne Alemde? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’un Anti Virüs Yazılımı Ne Alemde? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’un Anti Virüs Yazılımı Ne Alemde? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "