Okunma

Microsoft’un İlk Kez Satışları Düştü


25 Nisan 2009 Cumartesi 13:22
Microsoft’un İlk Kez Satışları Düştü

Tarihinde ilk kez satışları düşen Microsoft’un açıklamasını finans müdürü Cris Liddell gerçekleştirdi. Bu gerilemenin 2009 yılı için geçerli olmadığını beyan eden Liddell 2009 yılının genelinde satışlarının artacağını ümit ettiklerini söyledi. Microsoft 2009 yılında işletim sistemi dışındaki yazılımların satış rakamlarının artacağını ümit ediyor.

:: Konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’un İlk Kez Satışları Düştü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’un İlk Kez Satışları Düştü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’un İlk Kez Satışları Düştü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "