Okunma

ADSL Bağlantınızda Doping Çıktı


15 Mayıs 2009 Cuma 09:02
ADSL Bağlantınızda Doping Çıktı

Ülkemizde 1045 servisiyle adından söz ettiren Millenicom, ADSL pazarına hızlı bir giriş yaptı. Bu sabahki basın toplantısıyla duyurulan yeni servis Doping, “İnternetini Doping’le, 2 kat hızlan” başlıklı bir kampanyayla yola çıkıyor.


Millenicom’un ADSL servisi Doping piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

Kendi altyapısı üzerinden hizmet veren Doping, “aynı fiyata 2 katı hız” sunan hizmet paketleri ve 16 Mb/sn’ye varan hızıyla öne çıkıyor. Doping, kendine ait altyapısında ADSL 2+ teknolojisini kullanıyor. İlk 5000 abonenin dahil edileceği açılış kampanyasıyla Doping ADSL2+, abonelerine aldıkları paketin “2 kat hız”ında internet erişimi aynı fiyata sunuluyor. Ayda 26,81 TL’ye 1 Mb/sn 4 GB kotalı Doping ADSL2+ hizmeti alanlar aynı fiyata 24 ay boyunca 1 Mb/sn yerine 2 Mb/sn hıza sahip oluyor. Sınırsız erişim paketlerinde ise Doping ADSL2+ aboneleri hem “aynı fiyata 2 katı hız” avantajından yararlanıyor hem de 12. ayın sonunda taahhüde bağlı kalmaksızın internet hizmetini değiştirebiliyor.


Telefon Görüşmeleri de Dopingli

Aynı fiyata 2 kat hızlı, kesintisiz internet erişimine sahip Doping ADSL2+ kullanıcıları, telefon görüşmelerinde de  tasarruf sağlayabiliyor. Telefon aboneliği sayesinde ev ve işyeri telefonundan yapılan aramalarda yüzde 50’ye varan indirimler sunuluyor. Doping ADSL2+ ile birlikte telefon aboneliği de yaptıranlar, 300 dakika ücretsiz şehirlerarası görüşme yapabiliyor. Telefon abonelik hizmeti hakkındaki tüm ayrıntılara atipises.com sayfasından ya da 0212 444 10 45’ten ulaşılabiliyor.


Millenicom’un üst düzey yöneticileri Doping’den oldukça umutlu.

Millenicom Türkiye’nin bağlı olduğu European Telecommunication Holding’in CEO’su Şevki Kuyulu, 11 yıllık uluslararası deneyime sahip olduklarını vurgulayarak, yurt dışında sunulan nitelikli internet erişim hizmetini Doping ADSL2+ aracılığıyla Türk tüketicisiyle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirtiyor: “İnternet kullanıcıları için kesintisiz, sabit hızlı ve uygun fiyatlı bağlantının önemini gayet iyi bildiğimiz için, tüm kampanyalarımızı da bu doğrultuda şekillendirdik. Abonelerimize tüm sorunlarında ulaşabilecekleri müşteri hizmetleri ekibimiz yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmaktadır. Tüketicilerin kafasını karmaşık fiyatlar ve paket seçenekleriyle de karıştırmıyoruz. Doping ADSL2+’da her şey çok açık; aldığınız hızı biliyorsunuz ve her ay sabit ödeme yapıyorsunuz. Buna bir de ‘aynı fiyata 2 katı hız’ ayrıcalığını eklediğiniz zaman Doping’in farklılığı ortaya çıkıyor. Kısacası Doping ADSL2+ hızlı, güvenilir ve kaliteli internet erişimini, kolay anlaşılır kampanyalar aracılığıyla tüketicilerle buluşturuyor.

Doping’li Kampanya Fiyatları

 


İlk 5000 kişinin kabul edileceği kampanyaya son başvuru tarihi 30 Haziran.

:: Doping’li ADSL’i nasıl buldunuz?

Bilgi için: Doping
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 yorum - “ADSL Bağlantınızda Doping Çıktı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  bu kampanya sömürücüler için iyi bir sonuç degil 15gb geçildigi zaman otomatik olarak baglantı 512 kb dönüyor ve sonra ay sonuna kadar böyle kalıyor :)kimse geçmez buna ancak kotalı arkadaşlar geçebilir sadece..!

 2. SDN Okuru dedi ki:

  hayırlı olsun

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Walla bence quiknet daha cazip geliyor .

 4. SDN Okuru dedi ki:

  quiknet varken kim buna geçer ya

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Pazarda TTNET tekeli sürüyor. Bu yüzden hala ucuz ve sınırsız internet paketi yönünde yıllardır en ufak adım atılmıyor. 4GB kota olduktan sonra hız 32Mb olsa ne yazar?. Vergi indirimi 1Mb sınırsıza sadece 4 TL olarak yansıdı ki bu dikkate alınır bişey değil. Hızı 512 de olsa sınırsız internet kullanmak istiyorum. Bu Uydunet’in yurt sathına beklemek de saflıkdan başka bişey değil galiba.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ilginçmiş 🙂

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Almanya’da Telefonica ile bu işi yapan şirket Türkiye’de de ADSL pazarına renk katacaktır. 1045’te nasıl efsane oldularsa burada da olurlar

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Doping sağlığa zararlıdır.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  madem kendı altyapısı avr neden fiyatlar aynı insanlar bunlarla uğraşmaz hepinizin fiyatı aynıyken neden insanlar geçiş yapsın. bu konuda en akıllı firma smile.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  TurkNet daha cazip.
  26,81 TL’ye 1Mb ADSL bunlardan alıcağına, TurkNet’ten 18,99 TL’ye 8Mb ADSL alabilirsiniz. Doping mantıksız.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  kaçıncı kişideler acaba bende geçmeyi düşünüyorum 🙂

" ADSL Bağlantınızda Doping Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ADSL Bağlantınızda Doping Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ADSL Bağlantınızda Doping Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "