Okunma

Mobil Dünya Kongresi Başladı


16 Şubat 2009 Pazartesi 14:23
Mobil Dünya Kongresi Başladı

Dünya mobil kongresi, Barcelona’da endüstrideki negatif büyümeyi konuşmak üzere toplandı. En beğenilenlere, komite tarafından ödül verildi. Aynı zaman da bu kongre süresince yeni handsetler ve diğer mobil küçük araçlarda tanıtılıyor. Güncel ekonomik mali kriz, konferanstaki tartışmaların baskın konusu. Mobil Endüstrisi düşüşten dolayı oldukça rahatsız. Cep telefonu lider üreticilerinden Nokia, öngörülerine göre 2009 yılında mobil telefon satışları %10 düşeceğini belirtti. Nokia 2007’den 2008’e geçerken satışlarda %15 düşüş olduğunu, Motorola ise aynı periyotlar da %53 azaldığını söyledi.


::
Cep telefonunuzu değiştirmeyi düşünüyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil Dünya Kongresi Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil Dünya Kongresi Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Dünya Kongresi Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "