Okunma

Monitörlerde BenQ Damgası


14 Aralık 2010 Salı 15:02
Monitörlerde BenQ Damgası

BenQ 2010 yılının son aylarında inanılmaz bir atağın içine girdi. LCD üretimini bırakıp tüm ürün portföyünü LED monitörlerine çeviren BenQ, piyasaya çıkardığı yeni ürünlerle oldukça fazla ilgi görüyor (BenQ XL2410T Video İnceleme).

Oyun severlerden tutun kurumsal alana kadar geniş bir kitleye hitap eden BenQ, geliştirdiği ürün ve teknolojilerini BenQ’nun yöneticilerinden dinleyin.

 

 

Bugün yapılan toplantıda profesyonel oyuncular için geliştirilen XL2410T adlı monitör tanıtıldı. Counter Strike oyununun dünya şampiyonları HeatoN ve SpawN’ın fikirleri doğrultusunda geliştirilen bu yeni monitör, oldukça fazla ilgi çekti.

HeatoN ve SpawN, bu ürünün tanıtımında da yer aldı ve izleyenlere küçük bir şov hazırladı.

::  Oyuncular için geliştirilen bir monitörde ne gibi özellikler olmasını isterdiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Monitörlerde BenQ Damgası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Monitörlerde BenQ Damgası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Monitörlerde BenQ Damgası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "