Okunma

Tüm Resimleri İndirin


04 Mart 2010 Perşembe 20:42
Tüm Resimleri İndirin

Google’ın aramalarını görsel olarak yapıp karşınıza çıkan tüm resimleri bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız bu işi teker teker yapmaktansa toplu bir halde yapabilirsiniz.

Bu işlem için ihtiyacınız olan Multi Image Downloader, tamamen ücretsiz ve ufak boyutlu bir yazılım.

Programda yapmanız gereken öncelikle Google’da arama sonuçlarına ulaştığınız sayfanın linkini yapıştırmak. Ardından download butonu ile resimleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Her defasında beş sayfaya kadar resmi bilgisayarınıza indirebilen yazılım, bu yüz adet resmi 15 saniye içerisinde başarıyla size verebiliyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın.

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Chesterway
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm Resimleri İndirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Resimleri İndirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Resimleri İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "