Okunma

N-Gage Esneyecek


23 Mayıs 2008 Cuma 21:00
N-Gage Esneyecek
Mobil oyun dünyasına yeni bir yön vermesi beklenen Nokia’nın N-Gage oyun platformu geçtiğimiz ay yayına girdi. Sürekli genişleyen oyun yelpazesine sahip servisle ilgili en büyük sıkıntı, bir mobil cihaza indirilen oyunun, daha sonra farklı cihazlara taşınamaması. Bu durum, mobil telefonlarını sıklıkla değiştiren kullanıcıları her yeni telefonda favori oyunlarını tekrar satın almaya mecbur bırakıyor.

Çözüm Yakında

Nokia yetkilileri, yeni bir güncellemeyle bu durumun önüne geçerek, cihazlar arası oyun transferini mümkün kılacaklarını açıkladı. Problemin çözümü için belirli bir zaman aralığı veremeyen yetkililer, ilk aşamada transfer çözümünün Nokia ile iletişime geçerek sağlanacağını, uzun vadede ise daha pratik bir yol bulacaklarını belirtti.

Bilgi İçin: Nokia
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" N-Gage Esneyecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere N-Gage Esneyecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda N-Gage Esneyecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "