Okunma

Napster Fiyatları İndirdi


19 Mayıs 2009 Salı 06:44
Napster Fiyatları İndirdi

Napster, zamanının en meşhur dosya paylaşım sistemiyken şimdilerde kullanıcılara yasal olarak müzik indirme ve dinleme imkanı sağlıyor. Napster aynı zamanda sınırsızca internet üzerinden dinlenilen müzik dosyalarından her ay beş tanesini kopya korumasız olarak sunduğu için kullanıcıların gözdesi olmuş durumda. 7 milyon şarkılık arşivi aylık 12,95 dolardan dinleme imkanı sunan Napster bu aylık ücreti 5 dolara çekiyor. Farklı müzik hizmetlerinden alacağınız 5 şarkı fiyatına sınırsız istediğiniz şarkıyı dinleme imkânı sanırız ki birçok kullanıcının ilgisini çekecektir.

 

:: Yasal sanal müzik ticareti Türkiye için bir hayal mi?

Bilgi için: Napster




yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Napster Fiyatları İndirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Napster Fiyatları İndirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Napster Fiyatları İndirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "