Okunma

NBA Live 15 Demo Çıkış Tarihi


23 Ekim 2014 Perşembe 04:30
NBA Live 15 Demo Çıkış Tarihi

2K Sports tarafından geliştirilen NBA 2K serisinin bir hayli gerisinde kalan fakat buna rağmen yarıştan kopmak istemeyen NBA Live serisinin geleceği hakkında yapılan planları geçtiğimiz günlerde yayınladığımız bir haberde sizlerle paylaşmıştık.

Amerika’da 28 Ekim’de, Avrupa’da ise 31 Ekim’de satışa sunulacak olan NBA Live 15 için oynanabilir bir demonun gelip gelmeyeceği soruları sonunda cevap buldu. EA Sports’tan yapılan açıklamada NBA Live 15 için hazırlanan demonun oyunun çıkış tarihiyle eş zamanlı olarak oyunculara sunulacağı belirtildi.

NBA Live 15’in PlayStation 4 için hazırlanan demosu sınırsız deneme izni ile sunulacak ve demoda 2 farklı mod bulunacak. Buna karşın Xbox One için sunulacak demoda ise herhangi bir mod kısıtlaması bulunmayacak. Yani oyuncular NBA Live 15’in istedikleri modlarını oynayabilecekler. Yalnız Xbox One sahiplerinin bu NBA Live 15 demosunu test edebilmek için yalnızca 6 saatlik süreleri bulunacak.

Ignite Engine ile geliştirilen NBA Live 15 için, NBA 2K15’e kıyasla fazla bir reklam yapılmadığını söylersek sanırım pek de yanılmış olmayız. Öyle görünüyor ki EA Sports yetkilileri şimdiden NBA Live 16’ya konsantre olmuş durumdalar.

:: NBA Live 15’i satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" NBA Live 15 Demo Çıkış Tarihi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere NBA Live 15 Demo Çıkış Tarihi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda NBA Live 15 Demo Çıkış Tarihi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "