Okunma

Netbook’lara Tam Gaz Devam


20 Ocak 2011 Perşembe 14:09
Netbook’lara Tam Gaz Devam

Tablet bilgisayarların sektöre hızlı bir şekilde girmesiyle kullanıcılara yönelik cihaz serisinin de daha da genişlediğini görüyoruz. Tablet bilgisayarlar bu büyük mozaiğin sadece küçük bir parçası. Acer’a göre kullanıcılar Netbook’larını ve dizüstü bilgisayarlarını değiştirmeden onların yanında tablet bilgisayarlara da yönelecekler.

Acer ‘da önümüzdeki günlerde Netbook‘larının yanı sıra yeni tablet bilgisayarını da çıkartmayı hedefliyor. Firma özellikle 7 inç modellere odaklanmış durumda. Yeni ürünlerinin teknik özelliklerini açıklamayan firma Netbook modellerini kesintiye uğratmadan yeni tablet ürünlerini de kullanıcıların beğenisine sunacak.

:: Tablet PC’ler Netbook’ların pabucunu dama atacak mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netbook’lara Tam Gaz Devam konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netbook’lara Tam Gaz Devam ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netbook’lara Tam Gaz Devam ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "