Okunma

Newsweek Artık Basılmayacak


19 Ekim 2012 Cuma 06:08
Newsweek Artık Basılmayacak

Artık basılı yayınların sonu yavaş yavaş geliyor. Yeni trend dijital yayınlar sürekli olarak çıkmaya başlarken, basılı mecralar da dijital olarak yayınlanmaya başlayacaklarını açıklıyor.

Son olarak ünlü ansiklopedi Britannica basılı yayın hayatını durdurmuş, bunun ardından pek çok ufak çaplı dergi ve benzeri basılı yayın yüzünü dijitale çevirmişti.

Newsweek’ten çalışanlara açıklama

Newsweek editörlerinden Tina Brown, bir e-posta aracılığıyla tüm çalışanlara ilettiği e-postada, derginin 2012 yılı geride kaldıktan sonra basılı olarak değil, sadece dijital ortamda çıkacağını belirtmiş. Bu da Newsweek’i bundan sonra basılı olarak değil, dijital formatta okuyacağımız anlamına geliyor.

Yeni kullanıcı alışkanlıkları dergileri dijital ortama akmaya itiyor. Bizim de gözbebeği projelerimizden biri olan SDN Teknosa Magazin, tamamen dijital ortamda ve ücretsiz. 15 günde bir yayınlanan dergi, sadece dijital ortamda okunabiliyor.

:: Newsweek artık basılmayacak. Konula ilgil sizin düşünceleriniz neler? Kitap ve dergi kokusunu artık unutacak mıyız? 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Newsweek Artık Basılmayacak”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Yahu iyi de o kadar çalışan ekmeğinden olmayacak mı? Ben böyle teknolojinin!!!!!!!!

 2. Dogukan_gti dedi ki:

  Keşke bütün gazeteler ve dergiler elektronik ortama geçse, daha yeşil bir dünya için bu gerekli….

 3. SDN Okuru dedi ki:

  agaclar kesilmeyecek bari

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Eninde sonuda olacak teknolojoye ayak uydudurmak ***** dunya ***** econominin getirisi.

 5. deatmania dedi ki:

  SDN haberleri geç vermeye başladı.

" Newsweek Artık Basılmayacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Newsweek Artık Basılmayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Newsweek Artık Basılmayacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "