Okunma

Nikon KeyMission 360 Duyuruldu!


05 Ocak 2016 Salı 23:25
Nikon KeyMission 360 Duyuruldu!

Tüketici Elektroniği Fuarı CES’te tanıtılan Nikon KeyMission 360, profesyonel fotoğraf makineleri konusunda en iyi markalardan biri olan Nikon’un bu alandaki ilk ürünü.

360 derece çekim yapabilmesinin yanı sıra 4K çözünürlüğe de sahip olan Nikon KeyMission 360, 20 metre derinlikte bile çalışarak suya dayanıklı olmasıyla da dikkat çekiyor.

Nikon KeyMission 360 mı GoPro mu?

Nikon KeyMission 360’ın fiyatı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı En net bilgiler, sadece bu basın bülteninden ibaret.

Aksiyon kameraları konusunda GoPro’nun üstünlüğü bulunan pazarda, görüntüleme ustası markanın tüketicilerden nasıl bir tepki alacağını yakında göreceğiz. 

:: Nikon bu pazarda başarılı olabilir mi? Yanıtlarınızı bekliyoruz.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nikon KeyMission 360 Duyuruldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nikon KeyMission 360 Duyuruldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nikon KeyMission 360 Duyuruldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "