Okunma

Nikon’dan Yazılım Güncelleme


30 Mayıs 2012 Çarşamba 15:00
Nikon’dan Yazılım Güncelleme

Nikon‘un geçtiğimiz aylarda duyurduğu D800, D800E ve D4 modellerine yazılım (Firmware) güncellemesi geldi. Bütün bu cihazlardaki bazı sorunları gideren güncelleme, Nikon‘un ABD sitesinde yayımlandı.

Buna göre D800 ve D800E‘de bulunan fotoğraflara bakarken bellek kartı okuma ışığının yanıp sönmesi ve bazı durumlarda fotoğraf makinesinin komutlara geç tepki vermesi durumu güncelleme ile ortadan kaldırılıyor. D4‘teki bu ve benzeri sorunlar da yine yazılım güncellemesi ile gideriliyor.

D800 serisi için B1.1, D4 için 1.01 kodlu güncellemeleri Nikon’un internet sitesinden indirip fotoğraf makinenize yükleyebilirsiniz.

:: Ne tür fotoğraf makinesi kullanıyorsunuz? Tıklayın forumda tartışalım. 

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

4 yorum - “Nikon’dan Yazılım Güncelleme”

 1. JuGoLaTe dedi ki:

  d700 e de ***** geldi, unutuldu sanirim

 2. Webkurum dedi ki:

  Biliyorum yanlış yazmışım

 3. cgrszone dedi ki:

  gayet güzel bir haber *****

  dslr

 4. Webkurum dedi ki:

  Nikon’dan Yazılım Güncelleme

  Fotoğraf teknolojileri üreticisi Nikon, D800, D800E ve D4 modelleri için yazılım güncellemesi duyurdu. Kullanıcılara sunulan güncellemeler bir dizi problemi ortadan kaldırı*****

  dslr makinelerde güncelleme görmek beni duygulandırdı

" Nikon’dan Yazılım Güncelleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nikon’dan Yazılım Güncelleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nikon’dan Yazılım Güncelleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "