Okunma

Nokia’nın Netbook’u Kaça Alıcı Bulacak?


26 Ağustos 2009 Çarşamba 10:55
Nokia’nın Netbook’u Kaça Alıcı Bulacak?

Şimdi ise ürünün fiyatı hakkındaki dedikodular gelmeye başladı. Nokia Booklet adındaki Netbook’unu 799 dolardan kullanıcıların beğenisine sunacakmış. Bu haber ne kadar doğrudur bilinmez ama Atom 1.6 GHz Z530 işlemciye sahip olacak bilgisayarın yüksek bir fiyatla alıcı bulması bekleniyor. Tabii ki Booklet‘in üzerindeki 3G model fiyatını olumsuz yönde etkiliyor. 3G modem’li ürünlerin fiyatı 3G modemsiz ürünlere göre 100 – 150 dolar daha fazla.

Burada Netbook üzerine konumlandırılan donanımların da fiyatları oldukça önemli. Ne kadar gelişmiş bir donanım konfigürasyonu varsa ürünün fiyatı o kadar artıyor. Nokia yüksek fiyatlı bu ürününü gelişmiş bayii ağı üzerinden satmayı planlıyor. Kullanıclar bir ürüne ne kadar çabuk ulşaırsa ürünün satış rakamları da o kadar artıyor. Ürünün ayrıntıları ise gelecek hafta başında gerçekleştirilecek Nokia Word toplantısında gün yüzüne çıkacak.

:: Nokia’nın Netbook’u sizce de pahalı mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia’nın Netbook’u Kaça Alıcı Bulacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’nın Netbook’u Kaça Alıcı Bulacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’nın Netbook’u Kaça Alıcı Bulacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "