Okunma

Nokia’nın Planları Bozuldu


06 Eylül 2008 Cumartesi 21:00
Nokia’nın Planları Bozuldu
Daha önce ilkbahardaki pazar payını büyük oranda koruyacağını öngören Nokia, son olarak yaz çeyreği pazar payı beklentilerini düşürdüğünü açıkladı. Bu değişiklikte birden fazla etkenin bulunduğunu açıklayan firma, bahsi geçen pazar payını hangi rakiplerin aldığı konusunda kesin konuşmadı. Ancak düşüşün sebebini bazı rakiplerin fiyatlandırmada yaptıkları büyük indirimlere taktiksel amaçlarla katılmamaları olarak belirten Nokia, bu ifadeyle 200 dolara satılan iPhone 3G‘yi ima etmiş oldu.
Nokia ayrıca dolaylı yollardan Apple‘ın bu stratejisinin uzun vadede daha büyük zararlara sebep olacağını, kendi temkinli yaklaşımlarının ise genel toplamda daha verimli sonuç vereceğini iddia etti. Bakalım N96 ve diğer yeni modeller, Nokia’nın sonbahar pazar payını nasıl etkileyecek.

Bilgi İçin: Nokia
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia’nın Planları Bozuldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’nın Planları Bozuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’nın Planları Bozuldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "