Okunma

NVIDIA GT300 Bu Seneye Yetişecek


25 Eylül 2009 Cuma 08:36
NVIDIA GT300 Bu Seneye Yetişecek

NVIDIA’dan alınan bilgilere göre şirketin 40 nm’lik yeni mimarisi ya da şimdiye kadar duyduğunuz adıyla GT300′ün tasarımı bu ayın içinde tamamlanmış olacak. Hatta bazı iddialara göre bu yeni mimarinin tasarımı çoktan tamamlandı ve çok üst düzey analistlere ve yatırımcılara tanıtımı yapıldı bile.

Geçmiş deneyimlere bakacak olursak, NVIDIA’nın DirectX 11 destekli kartlarının, tasarımın tamamlanmasından yaklaşık 6 hafta sonra üretime geçebileceğini söylemek mümkün. Eğer tasarım iddia edildiği gibi Eylül ayının başında tamamlandıysa üretim sürecinin Ekim ayının ortalarına doğru başlayacağını tahmin edebiliriz.

NVIDIA’nın yeni kartları 27 Kasım tarihindeki Şükran Günü’ne yetiştirmek için büyük bir uğraş verdiği belirtiliyor. Bu tarihin hedeflenmesinin en büyük sebebi ise bu dönemde insanların daha çok alışveriş yapmaları. Tüm bu tahminler hatalı çıksa bile firmanın kartları en geç Aralık ayında piyasaya süreceğine kesin gözüyle bakılıyor.

:: NVIDIA’nın yeni kartlarını piyasaya çıkarmak için seçtiği tarihleri akıllıca buluyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" NVIDIA GT300 Bu Seneye Yetişecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere NVIDIA GT300 Bu Seneye Yetişecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda NVIDIA GT300 Bu Seneye Yetişecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "