Okunma

Nvidia ION, İki Kat Güçlenecek


10 Temmuz 2009 Cuma 14:24
Nvidia ION, İki Kat Güçlenecek

ION 2’nin en geç bu yılın son günlerinde piyasaya çıkması bekleniyor. Yeni ION platformunun performansı eskisine göre iki kat fazla olacak. Ayrıca ION 2 eski platforma göre daha az güç tüketecek. ION 2 platformunun ilk olarak Netbook ve Nettop‘larda kullanılması hedefleniyor. Ürünün yongaseti ve işlemci özellikleriyle ilgili detaylı bir bilgi yok.

:: Nvidia’nın ION platformu başarılı olabilecek mi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia ION, İki Kat Güçlenecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia ION, İki Kat Güçlenecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia ION, İki Kat Güçlenecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "