Okunma

Nvidia ION, Netbook’a Giriyor


20 Şubat 2009 Cuma 11:57
Nvidia ION, Netbook’a Giriyor

Mini masaüstü platformalrı için üretilen ION platformunun başlangıçta Netbook’larda kullanılacağı tahmin edilmemişti. Nvidia geliştiricilerinin ürünün performansı ve boyutları üzerinde yaptığı çalışmaların ardından bu ürünün Netbook’larda da kullanılabileceği kanıtlanmış oldu.

Netbooklar’da ION platformunu kullanmaya başlayacak ilk firma Lenovo olacak. Lenovo’nun ilk ION katılımcısı 11.6 inç bir model olacak. Bu ürünün üzerine 12.1 inç ve 13 inç modeller gelecek. Bir söylentiye göre de Apple da ION platformuna üye ürünler çıkaracakmış. Belki bakarsınız elini Lenovo’dan hızlı tutar.

:: Netbook kullanmayı düşünüyor musnuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia ION, Netbook’a Giriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia ION, Netbook’a Giriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia ION, Netbook’a Giriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "