Okunma

Nvidia’nın Zararı Ne Kadar?


16 Mart 2009 Pazartesi 19:31
Nvidia’nın Zararı Ne Kadar?

Nvidia, 2008 yılını çürük mobil grafik yongaları konusunda bir hayli zararla kapattı. Bu konuda son gelen rakamlar, Nvidia’nın geçen senesi parlak gitmediyse parayı nereden kaybettiğini açıkça gözler önüne seriyor. Nvidia, yonga paketinde çıkan arızalar sebebiyle oluşan zararları kapatmak için geçen mali yılda 43,6 milyon dolar masrafa girmiş durumda.

Aslında Tablo Daha Acılıydı

Esasen Nvidia’nın bu işten herkesi memnun ederek kurtulması için ayrılan para, yapılan ince hesaplardan sonra, 196 milyon dolardı. Elbette henüz her ürünün garantiden gelmediğini ve bazı müşterilerin arızalı ürünlerle ilgili hiç geri dönüş yapmadığını düşünmek olağan.

:: Sizce Nvidia bu işten ucuz mu sıyırdı?

Bilgi için: Nvidia
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia’nın Zararı Ne Kadar? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia’nın Zararı Ne Kadar? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia’nın Zararı Ne Kadar? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "