Okunma

OCZ, AMD’ye Özel Bellek Üretti


29 Eylül 2009 Salı 14:06
OCZ, AMD’ye Özel Bellek Üretti

OCZ Black Edition adındaki bellek kitleri DDR3 formunda 1600 MHz hızında ve 2 x 2 GB’lık belleklerden oluşuyor. Toplamda 4 GB’lık kapasiteye sahip belleklerin standart CL değerleri 8-8-8-24. Bu bellekleri 7-7-7-24 değerde de çalıştırabiliyorsunuz.

OCZ’nin yeni Black Edition bellekleri AMD’nin OverDrive yazılımı ile çalışmaya sertifikalı. Bu sayede AMD sistemlerde bellekleri bu yazılım ile rahatlıkla yönetebileceksiniz. Bellekler standart olarak 1.65V da çalışıyorlar. Ürünün ömür boyu garantisi bulunuyor. Fiyat hakkında henüz bir açıklama yok.

:: AMD’nin Overdrive yazılımını kullandınız mı?




yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OCZ, AMD’ye Özel Bellek Üretti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OCZ, AMD’ye Özel Bellek Üretti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OCZ, AMD’ye Özel Bellek Üretti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "