Okunma

Office 2003 Daha Çok Tercih Ediliyor


28 Ağustos 2009 Cuma 12:32
Office 2003 Daha Çok Tercih Ediliyor

Microsoft Office yazılım paketinin en büyük rakibi, bir önceki Microsoft Office versiyonudur derler. Bu cümlenin haklılığını bir kez daha görmüş olduk. Zira dünya genelinde yapılan bir araştırmaya göre firmaların ve organizasyonların %75’i Microsoft Office 2003 kullanmaya devam ediyor.

Firmaların departmanları arasında ise en çok, bilişim (IT) departmanlarının Office 2007’ye geçtiği belirtildi. Birçok yeniliğine ve avantajına rağmen firmaların Office 2003’ten vazgeçmemesinin sebebinin, çalışanların kullanım alışkanlıklarını bırakaması olarak gösteriliyor.

:: Siz hangi Office sürümünü kullanıyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office 2003 Daha Çok Tercih Ediliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 2003 Daha Çok Tercih Ediliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 2003 Daha Çok Tercih Ediliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "