Okunma

Office 2010 da Geri Kalmadı


16 Mayıs 2009 Cumartesi 10:33
Office 2010 da Geri Kalmadı

Office 2010’un teknik önizleme sürümünü indirmek için 1 Temmuz‘u beklemek istemiyorsanız, tıpkı her yeni Windows 7 ön sürümü gibi Microsoft’un yeni ofis paketini de torrent ağlarından indirmeniz mümkün. Her zamanki gibi Rus paylaşım sitelerine sızan Office 2010 bu sefer ekran görüntüsü ya da bilgi yerine doğrudan torrent bağlantısı olarak paylaşıldı. Eğer gözünüzü karartıp indirmeye karar verirseniz, güvenlik tehditlerine karşı gerekli önlemleri aldığınızdan emin olun.

:: Office 2010 için torrent ile uğraşmaya değer mi?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office 2010 da Geri Kalmadı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 2010 da Geri Kalmadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 2010 da Geri Kalmadı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "