Okunma

Office 2010’a Başlangıç Versiyonu Geliyor


10 Ekim 2009 Cumartesi 20:02
Office 2010’a Başlangıç Versiyonu Geliyor

Office her bilgisayarda bulunması gereken bir yazılım. Ancak Microsoft yıllardır bu hizmetini Windows‘tan ayrı satmayı tercih ediyordu. Son yıllarda, halkla daha barışık ve tekelcilikten uzak görünmeye çalışan şirket, yeni bilgisayar alacakları sevindirecek bir kampanya başlatıyor.

Önümüzdeki yıldan itibaren yeni PC satın alırsanız, yanında Office 2010’un Başlangıç (Starter) sürümünü ücretsiz kullanmanızı sağlayacak bir CD Key‘e kavuşacaksınız.

Böylece kullanıcılar Office 2010 Starter’ı internetten indirebilecek. Programın içinde Word ve Excel‘in işe yarar basit sürümleri bulunacak. Müşteriler eğer isterlerse, belirli bir ücret karşılığında ellerindeki Office‘i internet üzerinden tam sürüm yapabilecek.

:: Microsoft’un bu yeni uygulaması ilginizi çekti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Office 2010’a Başlangıç Versiyonu Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Güzel bir yaklaşım …

" Office 2010’a Başlangıç Versiyonu Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 2010’a Başlangıç Versiyonu Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 2010’a Başlangıç Versiyonu Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "