Okunma

Office 365 Buluta Çıkıyor


26 Kasım 2011 Cumartesi 07:30
Office 365 Buluta Çıkıyor

Son yılların yükselen trendi olan Bulut Bilişim kavramı artık iyiden iyiye hayatımıza girmeye başladı. Artık birçok yazılımı internet üzerinden kullanmamız mümkün. Yıllardır bilgisayarlarımızdaki en önemli yardımcılarımızdan olan Office yazılımları da artık Bulut‘a terfi ettiler.

Microsoft’un yeni yıldan itibaren satışa sunacağı Office 365 yazılım paketi de küçük işletmelerden binlerce kişinin çalıştığı devasa kurumlara kadar herkese Bulut‘ta Office hizmetleri sunuyor. Üstelik bunu çok uygun maliyetlerle yapan Office 365, ciddi anlamda tasarruf sağlarken, küçük işletmelerin uygun bütçelerle Office sahibi olmalarını da imkan tanıyor.  

Şirketlere aylık ve kişi başı olarak ücretlendirilecek olan Office 365, sadece bir yazılım paketi değil. E-posta için depolama alanından, dosya yüklemek için kullanılabilecek online alanlara kadar birçok hizmeti bu paketle almak mümkün. Kurumların IT ihtiyaç ve maliyetlerini azaltan Office 365 paketi ile ilgili herşeyi Office Pazarlama Grup Müdürü Onur Görür‘e sorduk:

:: Bulut Bilişim hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office 365 Buluta Çıkıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 365 Buluta Çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 365 Buluta Çıkıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "