Okunma

Office Web Apps Artık Türkçe!


07 Aralık 2010 Salı 22:23
Office Web Apps Artık Türkçe!

Müşterilerini Bulut Bilişim’in nimetlerinden faydalandırma konusunda epey kararlı görünen Microsoft, bugün ülkemiz için oldukça önemli bir duyuru yaptı.

Office belgelerinizi, internet olan her yerden güvenli bir şekilde izleme, üzerinde çalışma ve güncel haliyle saklama imkanı sunan Office Web Apps, 15 yeni ülkede daha kendi resmi diliyle kullanılabilecek.

İşte O Ülkeler

Çin, Danimarka, Finlandiya, Hong Kong, İtalya, Japonya, Hollanda, Yeni Zellanda, Norveç, Porterkiz, Güney Kore, İspanya, İsveç ve Tayvan’la beraber Türkiye de kendi resmi diliyle artık bu imkandan faydalanabilecek.

Bu güncellemelerle beraber  Office Web Apps, 26 ülkede kendi diliyle kullanılabilen bir servis haline gelmiş oldu.

 


OneNote dosyasını tarayıcı (Firefox) üzerinde düzenliyoruz.

 

Vakit kaybetmeden bu uygulamayı denemek için buraya tıklayın.

:: Office Web Apps’in nimetlerinden faydalanacak mısınız?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office Web Apps Artık Türkçe! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office Web Apps Artık Türkçe! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office Web Apps Artık Türkçe! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "