Okunma

Online Ofise Yeni Özellik


22 Ağustos 2008 Cuma 13:30
Online Ofise Yeni Özellik
Tam tekmil bir ofis paketini hem ücretsiz, hem de bilgisayarda hiç yer kaplamayacak şekilde isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Zoho Office, şimdi de belge yükleme ve paylaşma imkanı sunuyor. Yeni servisleri Zoho Share’i tanıtan Zoho ekibi, PDF, DOC, XLS ve benzeri belgeleri YouTube’a video yükler gibi yükleyip, Zoho‘nun web sitesi aracılığıyla herkesle paylaşmaya yarayan bu hizmetle masaüstü ofis yazılımlarının bir adım önüne geçmiş oluyor.

Henüz deneme aşamasında olan Zoho Share servisinin yayılıp geniş bir arşive ulaşabilmesi ise kullanıcıların elinde. Zira ne kadar çok dosya paylaşılırsa, Zoho Share o kadar zengin bir kaynak haline gelecek.

Bilgi İçin: Zoho Share
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Online Ofise Yeni Özellik”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    iyi

  2. SDN Okuru dedi ki:

    o zaman E-kitap yollayalım :=)…

" Online Ofise Yeni Özellik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Online Ofise Yeni Özellik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Online Ofise Yeni Özellik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "