Okunma

Online PDF Görüntüleme


15 Eylül 2008 Pazartesi 12:23
Online PDF Görüntüleme

PDF görüntüleme konusunda işi bilen kullanıcılar tarafından Foxit gibi alternatifler tercih edilse de, en yaygın kullanılan Adobe Reader bile bazı bilgisayarlarda yüklü olmayabiliyor. İşiniz gereği veya diğer sebeplerden sürekli değişik bilgisayarları kullanmanız ve PDF dosyaları görüntülemeniz gerekiyorsa, online bir PDF görüntüleyici yükünüzü hafifletecektir.

PDF Dosyalarınız Tarayıcınızda

PDFMeNot adlı Flash tabanlı web uygulaması, tarayıcı üzerinden PDF görüntülemeyi çok kolay hale getiriyor. Online PDF dosyaları için sadece belgenin adresini girmeniz gerekirken, bilgisayarınızdan da PDF dosyalarını yükleyip görüntüleyebilirsiniz. Firefox eklentisi ve sitenize PDF görüntüleyiciyi eklemek için gerekli embed kodlarını da bulunduran PDFMeNot, USB belleğinizden bir uygulamayı daha eleyerek işinizi kolaylaştırıyor.

:: PDF görüntülemek için hangi programı kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin: PDFMeNot
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Online PDF Görüntüleme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    SüPer oLAymış

  2. SDN Okuru dedi ki:

    PDF’nin sadece ilk sayfasını gösteriyo..

" Online PDF Görüntüleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Online PDF Görüntüleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Online PDF Görüntüleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "